• srodowisko

  Polska od morza do morza…Po pierwsze kraj nasz.nigdy nie miala floty od mieszka I do początków XX wieku..Nie znam zadnego polskiego statku,okretu czy bitwy morskiej. Polska z mniejszościami narodowymi to 100% krwawy konflikt np Anglia/IrlandiaPn, Hiszpania/Baskowie itd. „poza tym Węgry to stary, środkowoeuropejski kraj, głęboko w tej Europie Środkowej osadzony, a my jesteśmy ni to wschodnia, ni to środkowa, osobna jakość, węgierski konserwatyzm to nasz liberalizm, ludzie, co tu porównywać?” Widać to na przykładzie jobbiku i sztrzałokrzyżowców. Panie  może darujemy sobie ten bieda okcydentalizm zwłaszcza w czasach kiedy nawet w takiej Holandii jedną z głownych partii są oszołomy od „zamknąć meczety, zakazać koranu, robić deportacje itp” Podejrzewam, że dla wielu ludzi w naszym swojskim onr to byłaby przesada bo „tatarzy z którymi dobrze żyjemy”. dotyka ludzi ciągle mających nadzieję „że nie jest jeszcze aż tak żle”.

  Trzeżwi rozpoznają,że może być tylko gorzej,bowiem psychopatia nie jest uleczalna a tzw suweren jest jak lawa plugawa i strach schodzić do głębi.

  „Wysortie !” pozostaje jedyną opcją dla osobników bez nadziei doczesnej i całkowicie pozbawionych obietnic

  Dzieki Stalinowi mamy Polske z długą linia brzegową Baltyku, bez . Niemcow, Ukraińców…Zamiast Wilna(litewski) i Lwowa(ukrainski) po nieniecki portowy szczecin i Wroclaw i ziemie zachodnie z murowanymi gospodarstwami.. Wydaje mi sie , ze Stalin szczodry byl…


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :