• Wyiscie z Uni wiaze sie z clem czyli towary podrozeja i wieloma innymi problemami. Anglia juz to odczula wiec powinno to byc ostrzezeniem dla pis. Ludzie nie dajcie sobie wmowic ze Unia jest zla i Niemcy sa zli. Bez Uni bedziemy biednym krajem.Wielkim przywilejem jest to że mamy język i potrafimy rozmawiać więc rząd tego kraju może rozmawiać z innymi krajami ponieważ to tam wysyła swoje towary jak i odbiera. Unia europejska    www  tylko sprawia problemy w tej i każdej innej kwesti. O czym ty piszesz "Anglia juz to odczula " w Angli nic sie jeszcze nie zmienilo, funkcjonuje nadal na tych samych zasadach bo nadal jest w UE, nie jest to dobre te ich opuszczenie UE ale skutki beda po calkowitym odejsciu a nie teraz cla sa w dwie strony wiesz ?

  bez Unii bedziemy placic 40% mniej za prad bo odpadna koszta zakupu limitow CO2

  bez Unii nie bedziemy musieli wplacac do wspolnego budzetu - od 2020 juz bedziemy platnikiem netto

  bez Unii nie bedzie koniecznosci implementacji tych wszystkich regulacjiOni naprawdę dopiero teraz zorientowali się, że jak zagraniczne firmy przeniosą swoje zakłady na kontynent, to stracą setki tysięcy miejsc pracy, technologię na wiele nowoczesnych wyrobów, wpływy z podatków, wpływ na kształt Europy i ogromny rynek zbytu na swoje wyroby. Wszystko z powodu ceł wwozowych do UE, która jest ich głównym odbiorcą. Poza tym jest problem z Irlandią, bo odżyją sprawy starć protestantów z katolikami. Przewiduję też rozpad Królestwa z powodu głównie Szkocji, która głosowała za pozostaniem w UE. Anglicy nie mają żadnej gałęzi przemysłu, która mogłaby ich podciągać do góry. Mieli kiedyś np przemysł samochodowy tak nienowoczesny, że nikt nie chciał ich aut kupować. Szkoci sobie poradzą sami. Mają swoją whisky, swoje sery i nie muszą pójść drogą Anglików i Walijczyków. Teraz skamlą o okres przejściowy, skamlą o unię celną, skamlą o wszystko. Ciekawe, że nie poszli po rozum do głowy, jak wrzucali kartki za wyjściem  klimatyzacja mieszkaniowa Warszawa  z UE. Jak chce się mieć przywileje, to trzeba mieć i zobowiązania. Anglicy zawsze chcieli więcej przywilejów i jak najmniej zobowiązań. Tak się nie da.

  bez Unii bedzie mozna spokojnie repolonizowac media zeby szwaby przestaly nam sie tutaj wtracac

  Znalezione obrazy dla zapytania brexit

  bez Unii bedzie mozna spokojnie handlowac z calym swiatem - bo unia nam to ogranicza Unia to fajna rzecz. Niestety ludzie nie umieją tego docenić. Jeśli angole chcą iść sobie z Unii to niech idą. Tu nie ma co na siłę trzymać. Gdyby składki i dotacje przyznawane były od PKB danego kraju to by pewnie zostali. Chcą sami na siebie pracować, to niech pracują. W nosie z nimi. Oby wszyscy emigranci wyjechali z tej zapchlonej wyspy. Może wtedy ściągną sobie Syryjczyków? Jakby unijni nacjonalisci głośno nie szczekali to Wielka Brytania i tak wyjdzie z unii ponieważ odbyło się referendum w tej sprawie i w dalszej perspektywie jest to znakomity ruch bo już wiemy, że w marcu 2019 roku będą mieli dostęp do światowego rynku bez unijnego prawa nakazu i zakazu. A poza tym Anglicy już mają dość multikulti i chcą żeby ich kraj był Anglią a nie zlepkiem ludzików w rękach globalistów i trzeba przyznać że unia europejska wyraźnie się do tego przyczynia


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :